Broşür El İlanı Baskı

Broşür Baskı,El İlanı Baskı bir ürünü en hızlı şekilde tanıtmayı sağlayan, az sayıda sayfadan oluşan reklam aracıdır. Broşür insanların almayı düşündükleri ürünleri, hizmetleri kolayca satın almalarını sağlayacak kadar ilgi çekicidir. Broşürde  satışı yapılacak ürün veya hizmetin kısa ve öz bilgileri, en önemli yanları bulunur. Böylece ürünü alacak veya hizmetten yararlanacak kişi aradığı bilgiye kolayca ulaşır. A5 ebat, A4 ebat, A3 ebat broşür baskılarımız müşterinin isteğine göre tek yön, çift yön, ortadan tek kırım, iki kırım olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. 

 

 

 

Afiş,  halka açık yerlere asılan basılı kâğıt halinde karşımıza çıkan duvar ilanıdır. Afiş tasarımı,  bir ürün ya da hizmeti tanıtmak için, festival, seminer, konser gibi kültürel etkinlikler için, politik bir düşünceyi ya da siyasi bir partiyi tanıtmak için hazırlanabilir. Birçok sektöre amaçları doğrultusunda yardım eden önemli reklam araçlarından biridir. Özellikle resim, afişin tasarımının en mühim unsurudur. Afiş tasarımlarında yazı ve resim uyumlu bir birliktelik içinde olmalıdır. Bir afiş tasarımı  için en değerli özellik fark edilir olmasıdır. 33 cm X 48 cm ebatlarında, istediğiniz gramajdaki kuşe kağıtlara 2400 dpi baskı kalitesi ile afişlere sahip olabilirsiniz.

 

Yüksek baskı kalitesi ile kartvizit, sertifika, duvar takvimi, afiş, broşür, el ilanı, amerikan servis, dergi, katalog, kitap ayracı, bilet kupon, zarf, antetli kağıt, etiket, sticker baskıları için lütfen irtibata geçiniz. 

© 2014 RENK REKLAM DİJİTAL BASKI MERKEZİ | Kemalpaşa Mah. Hürriyet Cad. No:11/A Merkez Bankası Karşısı İzmit/KOCAELİ | Tel: 0 262 323 80 85 / 0 543 323 80 85 Google+